אטרקציות מיוחדות

אתם בוודאי רוצים, שהאירוע שלכם יהיה מיוחד במינו ושהאורחים שלכם לא יפסיקו לדבר עליו הרבה אחרי שיסתיים. די.ג'יי יניב אלמליח מציע לכם מגוון אטרקציות שיוסיפו נופך מפתיע, יוקרתי וייחודי לאירוע שלכם:

 • כנריות – כנריות מקצועיות מנגנות בלייב ומלוות אתכם ברגעים המרגשים ביותר: בקבלת הפנים, בכניסה לחופה, בכניסה לרחבת הריקודים ובכל רגע אחר – על פי דרישה. בנוסף, הכנריות תנעמנה את זמנם של האורחים במהלך הארוחה. הסגנון המוזיקלי נתון לבחירתכם, ואין ספק שיחד עם המופע המרהיב ומגוון התלבושות – זה יהיה בהחלט אירוע מיוחד.
   
 • אולפן הקלטות – אם תרצו להקליט ברכת כלה, ברכות משפחתיות או דרשות לאירוע מיוחד שמתקרב, תוכלו לעשות זאת באולפן הקלטות מקצועי ולהשיג את התוצאה המושלמת. השירות כולל ליווי מקצועי משלב התכנון וכתיבת המילים ועד למסירת דיסק באיכות הטובה ביותר.
   
 • פירוטכניקה – אין כמו פירוטכניקה כדי להעשיר את האירוע שלכם ולהוסיף לו נופך ייחודי. זיקוקים, עשן כבד וקונפטי – כולם ביחד או כל אחד לחוד, יהפכו את האירוע שלכם לחוויה מפתיעה ומרגשת במיוחד.
   
 • בתופים ובמחולות – מתופפים מקצועיים יקבלו את האורחים שלכם בתופים ויגרמו להם לצאת במחולות. קצב התופים, בשילוב שופרות שנשמעים למרחוק, יהפכו את האירוע לבלתי נשכח. אפשרות לכניסה לחופה בליווי תיפוף מיוחד במינו ומנגינת השופרות שתוסיף למעמד נופך של קדושה.
   
 • רקדניות – רקדניות מקצועיות יקדמו את פני האורחים שלכם, יעלו מופעים מרתקים במהלך קבלת הפנים וידאגו שכל האורחים שלכם יגיעו אל רחבת הריקודים. אין ספק, שעם הרקדניות שלנו האירוע שלכם יהיה שמח.

אין ספק, שכל האטרקציות נפלאות וכל אחת מיוחדת במינה. אם אתם מתלבטים – אשמח לסייע לכם לבחור את זו שתתאים ביותר לאופי האירוע ולהעדפות האישיות שלכם.

לקבלת מידע נוסף אודות אטרקציות לאירועים ולתכנון האירוע המושלם שלכם –
חייגו 054-4702469 וקבלו ייעוץ מקצועי שמגיע מתוך הרבה ניסיון.

שלכם ובשבילכם,
יניב.

קליפ תקליטן לאירוע
 
חברת Fuze DJ - מוזיקה באווירה אחרת